IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Новини Варна
21:00 | 17 април 2025
Обновен: 17:24 | 19 април 2025

Измиха пешеходните зони в центъра на Варна за Великден

Измити са и кошчетата за смет външно и площите около тях

По материала работи: Александър Дечев
Измиха пешеходните зони в центъра на Варна за Великден

Снимка: Община Варна, пресцентър

Пешеходната зона в централната градска част на Варна бе измита за предстоящите Великденски празници, съобщиха от дирекция „Екология и опазване на околната среда“. Рано тази сутрин са измити пространствата от пл. „Независимост“ до входа на Морската градина - площад „Антон Новак“, както и пешеходната част на ул. „Михаил Колони“. Измити са и кошчетата за смет външно и площите около тях, съобщават от пресцентъра на Община Варна.

Дейностите по измиване са извършени и в централните площи в курортен комплекс Златни Пясъци, където вече очакват първите за сезона туристи.

Миенето на булевардите и улиците във Варна ще започне през май, посочват още от общинската дирекция "Екология и опазване на околната среда".

Коментари

Новини Варна