IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Живот
16:25 | 30 юни 2018
Обновен: 09:23 | 29 април 2025

Батут и мини-голф за нудисти! Да, в Париж!

Френската столица открива парк за фенове на голотата

По материала работи: Слав Велев
Батут и мини-голф за нудисти! Да, в Париж!

В Париж се открива специален атракционен парк за нудисти, в който феновете на голотата ще могат да се забавляват, скачайки на батут или играейки на мини-голф. Това съобщи Фокс нюз, цитирана от БТА.

 

Според тв канала обаче някои от атракционите ще могат да бъдат посещавани единствено в по-облечен вид - с шорти или долно бельо, за да се гарантира безопасността на нудистите.

 

По преценки на нудистките организации броят на привържениците на голотата на публични места в района на столицата възлиза на около 88 хиляди. А във Франция всяка година пристигат около 4 милиона души, любители на нудисткия отдих.

 

Франция винаги се е ползвала със славата на предпочитана нудистка дестинация. През месец септември миналата година във Венсенския лес в Париж бе обособена специална зона за голи посетители, припомня телевизионният канал.

 

Dnes.bg

 

 

Четете още:  

Коментари

Новини Варна