fallback
16:02 | 29 септември 2014
Обновен: 09:26 | 23 октомври 2024

Дубълът на “Черно море” разби “Локо” (Сф) с 5:2

Като гости на “Локомотив” (Сф) футболистите на “Черно море” разгромиха с 5:2 столичани в мач от Х кръг на първенството на дублиращите отбори. Срещата се игра на изкуствения терен на комплекса “Царско село” и варненци стигнаха до развръзката за 20 минути през първото полувреме. Карен Мадоян откри в 20-ата минута, на 2 пъти беше точен Илиян Неделчев (съответно 24-а и 38-а минути), а в 30-ата минута за 3:0 се разписа Стефан Иванов.След почивката “железничарите” намалиха след спорна дузпа, но в 70-ата минута Мартин Костадинов направи резултата 5:1. В самия край на мача домакините вкараха и второ попадение.Тодор Каменов, който води тима в тандем със Станислав Стоянов коментира за Медийна група “Черно море”, че успехът е дошъл след отлично първо полувреме, където е можело да паднат поне още 4 гола. През втората част във варненските редици е имало отпускане, което е позволило на столичани да се окопитят. Но с контри като по учебник “моряците” са смазали “Локомотив” (Сф).Преди изиграването на всички срещи от кръга варненци делят 3-ото място с актив от 14 т., а с тях тази позиция заемат още “Славия”, “Берое” и “Хасково”.“Черно море U21”: Илия Николов, Никола Дамянов (75 – Кристиян Пешков), Александър Йовчев, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Мартин Костадинов, Александър Попов (50 – Ангел Стоянов), Емил Илиев, Карен Мадоян, Николай Минков (80 – Александър Михайлов), Илиян Неделчев.Красимир Николов