19:03 | 24 август 2014
Обновен: 18:49 | 7 септември 2024

Момчетата на Балъков писаха тройка на "Левски"

Литекс победи "Левски" с 3:0 в дербито от 6-ия кръг на "А" група. Първият гол бе дело на Данило Асприля в 22-та минута. В 40-та минута бившият играч на ЦСКА Омар Косоко удвои резултата. Третото попадение отбеляза Петър Златинов в даденото от съдията продължение.

След тази загуба "Левски" остана извън топ 6 в класирането на елитната ни група

Първият гол бе дело на Данило Асприля в 22-ата минута, но отново вратарска грешка за "сините". В 40-ата минута Омар Косоко удвои отблизо след пробив на Асприля. Петър Златинов направи резултата класически в даденото продължение.