20:46 | 6 август 2014
Обновен: 16:25 | 7 септември 2024

Лудогорец е на плейоф в Шампионската лига

Разградчани елиминираха Партизан след 2:2 в Сърбия

Отборът на Лудогорец успя да се класира за плейофите в Шампионската лига, след като стигна до равенството 2:2 при госутването си на Партизан, предаде football24.bg. Първият двубой завърши 0:0 и с голове на чужд терен българският тим продължава напред.

Марселиньо се разписа в 19-ата и 21-ата, за да изведе българския тим напред, но в 30-ата и 35-ата Петър Шкулетич изравни за домакините.

В 16-ата минута Живкович получи една добра топка, но стреля над вратата.

В 17-ата минута Дани Абало стреля, а топката се отби в защитник на Партизан. Българите имаха претенции за дузпа, но съдията остана безмълвен.

В 19-ата минута Мишо Александров центрира отдясно, а Марселиньо засече за 1:0 за българския тим.

В 21-ата отново Марселиньо със силен шут около точката на дузпата удвои преднината на Лудогорец.

В 26-ата минута грешка на Владислав Стоянов остави Шкулетич на празна врата, но нападателят пропусна да се разпише.

В 30-ата минтуа Шкулетич намали разликата, след като беше изпуснат сам срещу Владо Стоянов.

В 35-ата минута Шкулетич отново прониза вратата на Лудогорец и изравни резултата след разбъркване в наказателното поле на Лудогорец.

В 41-ата минута Бранислав Трайкович получи директен червен картон, след като удари Роман Безяк без топка при спряна игра.

В 53-ата минута Мисиджан отправи страхотен удар от пряк свободен удар, но топката се отби в гредата и попадна в краката на Безяк, който на празна врата нацели също странични стълб.

В 56-ата минута Лазович беше изпуснат на стрелкова позиция, но стреля слабо към Владо Стоянов и стражът улови.

В 60-ата минута Марселиньо стреля опасно, но ударът му излезе в аут.

В 70-ата минута отборът на Партизан организира опасна атака, но Шкулетич не успя да засече по най-добрия начин центрирането и топката излезе в аут.

В 74-ата минута Партизан можеше да стигне до трето попадение, но нямаше кой да засече центрирането.

В 83-ата минута Кайсара успя да се разпише, но голът беше отменен заради засада. В 84-ата и Мисиджан имаше шанс да се разпише, но стреля неточно.