fallback
14:10 | 9 април 2014
Обновен: 19:32 | 20 септември 2024

Георги Иванов гледа победа на 19-годишните "моряци"

„Черно море” (юноши до 19 г.) прие на стадиона под Аспаруховия мост „Чавдар” (Етрополе). Срещата беше от 23-и кръг на Елитната футболна група в тази възраст и беше проследена от от началото до края от целия треньорски щаб на „Черно море” начело с наставника Георги Иванов. Варненци победиха с 3:1. Още от първия съдийски сигнал наложиха превес и в 8-ата минута след отлично изпълнен от Карен Мадоян ъглов удар с глава Сами Миланов откри резултата. Само 14 минути по-късно Петко Цанков удвои след асистенция на Мартин Костадинов. „Моряците” изпуснаха няколко чисти положения до почивката. В началото на второто полувреме след съмнително положение и засада гостите върнаха 1 попадение. Логиката обаче възтържествува и се стигна до убедителното 3:1 след гол на Николай Иванов. Варненци държат 4-то място в Елитната група до 19 г. В следващия кръг те „гостуват” на стадион „Локомотив” в морската столица за варненско дерби със „Спартак 1918”. Мачът е в неделя от 15 ч.„Черно море 19”: Ставрев, Дошков (15 – Кръстев), Петров, Миланов, Неделчев (74 – Цонев), Йовчев, Н. Иванов, Цанков, Костадинов, Пешков (84 – Стойков), Мадоян (72 – В. Иванов).Красимир Николов