Варна
13:40 | 20 октомври 2024
Обновен: 22:02 | 20 октомври 2024

Дубълът на Спартак загуби с 0:4 от Лудогорец III

Не съм доволен от грешките в защита, но момчетата показаха желание и борба, казва Иван Цветанов

По материала работи: Александър Дечев

Лудогорец III (Разград) срази във Варна втория отбор на Спартак с 4:0 в мач от 10-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Христиан Атанасов наклони чувствително везните към разградския тим с попаденията си в 25-а и 32-ата минута, когато разтресе мрежата с красиво воле. Елисей Съров направи резултата категоричен в средата на втората част. Влезлият като резерва Янко Ажлани реализира четвъртото попадение след хубава атака в 77-ата минута. Петър Кирев пък тресна гредата на варненската врата. Спартаковци също имаха шансове да вкарат.

Треньорът на варненци Иван Цветанов коментира след мача:

“Не съм доволен от грешките в защита, но момчетата показаха желание и борба. Не успяхме да реализираме важни положения, но ще работим усилено, за да коригираме тези детайли и да се върнем по-силни в следващите срещи.”