Обновен: 17:38 | 18 септември 2024

Черно море II с разгром в Трета лига

Играчите на Мартин Христов отнесоха Кубрат с 4:0

По материала работи: Александър Дечев

Дублиращият тим на Черно море записа поредна победа в Североизточна Трета лига. „Моряците“ на Мартин Христов разгромиха тима на Кубрат в мач от 5-ия кръг на шампионата, игран на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост.

Домакините откриха резултата в 30-ата минута чрез Кристиан Михайлов, а в 42-рата Петър Маринов удвои.  Варненци пропуснаха да направят резултата по-изразителен още преди почивката, като пропуски пред вратата на Кубрат направиха Тони Михайлов, Пламен Аршев и Георги Венциславов.

През втората част по-добрата игра на Черно море продължи, като в 85-ата минута Тони Михайлов направи резултата класически. В 90-ата минута Николай Костадинов оформи крайното 4:0 от дузпа.

В следващия кръг Черно море гостува на Септември Тервел. Мачът е на 22 септември, неделя от 17 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Пресиян Царев, Пламен Аршев, Георги Венциславов, Николай Костадинов, Петър Маринов, Андрей Христов, Димитър Заимов, Кристиан Михайлов, Борис Стойков , Тони Михайлов (Денислав Стойчев, Даниел Райчев, Даниел Георгиев, Христодар Христов, Иван Иванов, Мартин Петков, Димитър Ковачев, Васил Касабов, Ивайло Димитров).