Варна 31°
10:00 | 29 юни 2024
Обновен: 13:37 | 1 юли 2024

Световни шампиони по кикбокс откриват кампанията "Ваканция без грижи" във Варна

Младите състезатели са от СК "Вокил" Варна спечелиха световни купи и златни медали

16-то издание на спортна кампания "Ваканция без грижи" на 15.07.2024г. от 14:00ч. в двора на СУ "Св. Климент Охридски" Варна ще бъде открита от тези млади спортисти, които станаха носители на Световна купа в отделните категории по Кикбокс на най-престижната Световна купа в Будапеща Унгария. Младите състезатели са от СК "Вокил" Варна спечелиха световни купи и златни медали сред, които Али Юзеир, Виктор Ненков, Кристиян Георгиев и Преслав Георгиев.

Сребърни медали спечелиха Ясен Бирсен, Виктор Михалев и Теодора Тодорова.

Спортната проява има за цел да насърчи младите да спортуват активно и да се интегрират чрез спорта!

Инициативата е на Национално сдружение на сираците в България и се реализира с подкрепата на Дирекция "Спорт" на Община Варна и спонсори! Всеки, който желае да участва може да се запише в събитието във фейсбук ВАКАНЦИЯ БЕЗ ГРИЖИ 2024 или час преди началото на турнира на място..