Варна °
fallback
Култура
21:45 | 21 юли 2015
Обновен: 16:09 | 23 април 2025

Снимай „Аспарухово“

С фотоконкурс търсят най-забележителните и най-красивите места в района

По материала работи: Слав Велев

Фотоконкурс за снимки на най-забележителните и красиви места на територията на „Аспарухово“ организира районното кметство съвместно със Съюза на пенсионерите 2004. Осмият традиционен конкурс е под мотото „Красива Варна-район „Аспарухово“.

 

Снимайте най-забележителните и най-красивите места на територията на нашия район „Аспарухово“ и ги споделете, зоват организаторите. Категориите, в които ще се събират снимки, са „красива тераса“, „красив двор“, „добре оформено междублоково пространство“, както и „екзотични цветя“.

 

Срокът за представяне на снимките е до 30-ти юли. Мястото, където се приемат, е Дома на пенсионера на ул. „Хан Аспарух“ и ул.“Средец“ 30. Заключителният етап по награждаване на победителите ще се състои на 13-ти август от 16.00 часа в Народно читалище „Просвета 1927“.

 

Черно море

Автор на статията:
Слав Велев
0 коментара
fallback
fallback