Варна °
fallback
Свят
11:34 | 19 октомври 2016
Обновен: 21:41 | 21 април 2025

Тийн се обеси, след като загуби онлайн игра

Съотборниците му казали да се самоубие и... той го сторил

По материала работи: Пламен Янков

Тийнейджър се обеси без да иска, след като загуби онлайн игра, за което бил обвинен от съотборниците си, предаде dnes.bg.

 

13-годишният испанец Густаво Детер и съотборниците му загубили играта. Ядосани, те му казали, да се самоубие. Момчето обаче приело призива твърде сериозно и взел кабел, който увил около врата си. След това го прикачил към кука за боксова круша на тавана. Така той увиснал и започнал да се задушава.

 

Според доклада на полицаите уебкамерата на компютъра на Густаво била все още пусната, докато всичко това се случвало.

 

Именно един от играчите подал сигнала за случващото се. Обадил се на негова братовчедка, която била в дома на Густаво, и му казал, че момчето е припаднало.

 

Когато братовчедката отишла в стаята, Густаво вече бил в безсъзнание. Закарали го до болница, но ден по-късно починал.

 

Четете още Трагедия в София: Мъж стреля по жена си, а после се самоуби

Автор на статията:
Пламен Янков
0 коментара
fallback
fallback