Начало
15:34 | 1 юни 2014
Обновен: 06:40 | 26 август 2024

Варненци с титла на мотокрос

Трето поред традиционно състезание по мотокрос се състоя на трасето в местността Русковица край Добринище. В атрактивната надпревара се включиха над 30 състезатели от цялата страна. В клас МХ1 първото място спечели Николай Йовчев от "Панчо Рейсинг" (Гоце Делчев), втори се класира Тодор Тотев от "Литекс" (Ловеч), а трети - Тодор Стоянов от "Панчо Рейсинг".
В клас МХ2 първото място заслужи Валентин Роглев от София, втори е Станислав Цеклеов от Разлог, трети - Тони Цветков от София.
При най-малките - в клас 65 сс, първенец е 11-годишният Димитър Грозданов от Симитли, а в клас 85 сс - Жулиан Георгиев от Варна. Купите, медалите и наградите на победителите и призьорите връчи кметът на Добринище Китан Галчев. За най-малките участници имаше и специални награди по случай 1 юни - Деня на детето.