Начало
15:13 | 27 април 2014
Обновен: 18:27 | 1 септември 2024

Старшата на "Черно море" взе своето от "Видима-Раковски"

Старшата възраст на „Черно море” победи трудно с 2:1 у дома „Видима-Раковски” в мач от 26-ия кръг на Елитната група до 19 г. Нападателят Кристиян Пешков се превърна в герой на срещата с 2-те си попадения на стадиона под Аспаруховия мост.
Той откри в 18-ата минута. Успя да „открадне” топка от противников защитник и нацели далечния ъгъл на противниковата врата. Само 12 минути по-късно пак той удвои, засичайки с глава пас на Симеон Неделчев.
След почивката тимът от Севлиево в пристъп на гениалност успя да върне 1 гол, но това беше всичко. „Моряците” вече имат 57 т. и държат 4-ото място. В следващия кръг те гостуват на „Оскар Е.Л.” в столицата.
„Черно море`19”: Християн Христов, Симеон Неделчев, Преслав Дошков, Сами Миланов, Георги Кръстев, Александър Йовчев, Васил Иванов, Карен Мадоян, Петко Цанков, Николай Иванов, Кристиян Пешков (Петър Петров, Александър Александров, Енчо Стойков, Ивелин Лазаров).